Терапія Майєра
в «Rixos-Prykarpattya»
Однією з ключових переваг терапії Майєра в «Rixos-Prykarpattya» є географічне розташування комплексу
Трускавець – самобутній і надзвичайно привабливий бальнеологічний курорт України, що розкинувся у мальовничій долині передгір'я Східних Карпат на висоті 350 м над рівнем моря. Це місто особливої природної краси з кришталево чистим повітрям, розташоване серед чарівних пологих лісистих схилів і швидких річок. На території Трускавця зосереджені великі запаси підземних мінеральних вод.
Таке розміщення максимально наближує Майєр-терапію у «Rixos-Prykarpattya» до авторської концепції Ф.К. Майєра. Адже славнозвісний лікар практикував свого часу у відомих курортах Штирії та Карлових Вар. Застосування унікальних трускавецьких лікувальних мінеральних вод під час програми призводить до синергетичного ефекту.

Курорт знаходиться за 100 км на південь від Львова та за 90 км від західного кордону країни. У Львові є міжнародний аеропорт. Залізниця пов'язує його з найбільшими містами України, країн СНД і Прибалтики. Між Трускавцем і Львовом курсують електропоїзди, автобуси та маршрутні таксі.
У багатопрофільному медичному центрі комплексу «Rixos-Prykarpattya» працює команда висококваліфікованих лікарів. Тут є широкі можливості для діагностики. Саме ці фактори сприяли тому, що комплекс у 2013 р. став єдиним в Україні центром, офіційно сертифікованим Міжнародною асоціацією лікарів Майєра (Австрія). Згідно останніх даних, порівняно з іншими європейськими клініками, у комплексі «Rixos-Prykarpattya» найбільша кількість сертифікованих Майєр-терапевтів.

Д-р Алекс Вітасек
Засновник та Президент Міжнародної асоціації лікарів Майєр-терапії (Австрія) -
про «Rixos-Prykarpattya»
«…Я дуже часто згадую вас на своїх лекціях, ставлю в приклад…У вас величезна медична компетентність у комплексі, компетентність, яка є не всюди. І центр з такою кількістю номерів – це теж незвичайно. Але найважливіше для таких великих об`єктів,це я повинен вам сказати з досвіду співпраці з іншими, щоб люди, які приймають рішення в комплексі, самі були прибічниками цього методу. А у вас це є повною мірою».
У шаленому темпі сьогодення вкрай важливо відновлювати свій життєвий ресурс, зберігати спокій і рівновагу. «Rixos-Prykarpattya» дає унікальну можливість поєднати відпочинок і оздоровлення в екологічно чистому передгір'ї Карпат у тихому містечку Трускавець, всесвітньо відомому бальнеологічному курорті з цілющими мінеральними водами, які ідеально вписуються у концепцію Майєр-терапії.

Відновлювальна терапія за доктором Майєром – це своєрідне перезавантаження організму, його оздоровлення і запобігання багатьом недугам. Водночас, це і можливість повного переосмислення способу життя. Це важливо, адже саме зміна способу життя визначена Всесвітньою організацією охорони здоров'я як основний стратегічний напрямок і єдиний ефективний метод профілактики ряду захворювань.

Олена Палагута
директор діагностичного лікувально-реабілітаційного комплексу «Rixos-Prykarpattya»
Медичний
супровід
В медичному центрі комплексу «Rixos-Prykarpattya» (ліцензія МОЗ України , серія АГ № 601954) новітні технології вітчизняної курортології та фізіотерапії ефективно поєднуються з кращими світовими досягненнями медицини. Тут можна пройти медичне обстеження, одержати консультації висококваліфікованих спеціалістів двадцяти спеціальностей та необхідне лікування. 12 лікарів центру – сертифіковані Майєр-терапевти.
 • Першим кроком до початку проходження терапії є базове обстеження (діагностика та аналізи)
 • Для кожного гостя забезпечується індивідуальний супровід лікуючого лікаря
 • Майєр-терапевти визначать біологічний вік пацієнтів та складуть детальний план лікування, а також призначать індивідуальне харчування.
 • Впродовж курсу пацієнту надаються рекомендації та консультації вузьких спеціалістів – дієтолога, кардіолога, дерматокосметолога та інши
  Дієтичне
  харчування

  Дієтичне харчування – найважливіша складова терапії Майєра.
  Після первинної консультації лікуючого лікаря, діагностики та проходження біоімпендансометрії (визначення співвідношення жирової та м`язової тканини) гостям призначається індивідуальне харчування. Це низькокалорійна та низьковуглеводна дієта з вживанням виключно термічно оброблених продуктів. При цьому страви смачні та мають естетичний вигляд.
  Індивідуальне меню складається відповідно до рекомендацій лікаря-дієтолога.

  Процедури
  Гостям, що проходять курс Майєр-терапії, призначають курси процедур
  • мануальний абдомінальний масаж;
  • обгортання;
  • детоксикаційні ванни;
  Мануальний абдомінальний масаж виконується лікуючим лікарем за допомогою спеціальної техніки, що сприяє налагодженню роботи кишечника та органів черевної порожнини, а також має лімфодренажний ефект.

  Обгортання, як і детоксикаційні ванни, прискорюють виведення шлаків з організму, сприяють очищенню шкіри, заспокоєнню та підвищенню життєвого тонусу організму.

  Процедури проводяться у відділеннях медичного центру комплексу та у SPA-центрі, де панує затишна атмосфера, що дарує гостям відчуття душевного спокою та легкості
  Фізичне навантаження
  Доглянута територія комплексу «Rixos-Prykarpattya» площею 12 гектарів з мальовничими краєвидами, кришталево-чистим повітрям Карпатських гір, – ідеальне місце для фізичної активності, адже помірні фізичні навантаження є важливою складовою Майєр-терапії. Насичення організму киснем є надзвичайно важливим для гостей, які проходять курс терапії.
  Заняття скандинавською ходьбою під керівництвом кваліфікованого тренера не лише буде корисним, а й принесе задоволення.
  На території комплексу є спортивний майданчик, обладнаний тренажерами відомої фінської фірми Lappset LTD. В теплий період для гостей комплексу працює відкрита аква-зона. Є також внутрішній басейн, де проходять щоденні заняття з аква-аеробіки. Фізичними вправами можна займатись в одному з тренажерних залів, оснащених кардіо-тренажерами та професійними силовими тренажерами провідних фірм-виробників.